הקליניקה שלי

יש אנשים שתהליך קבוצתי פחות מתאים להם ולשם כך אני מקיימת במקביל גם קליניקה פרטית שבה הליווי מתקיים בצורה פרטנית.

מדובר במפגשים שבועיים שבהם נגדיר יחד את המטרה שלך ונביא אותך להשיג אותך.

השילוב היחודי שאני מביאה של כלים עסקיים ופרקטיים (אותם הבאתי מהקריירה שלי בעולם העסקי) בחיבור עם שיטת איזון חיים שבה אני משתמשת ובתמיכה של תערובות השמנים מצליחה אני לפצח גם את האגוזים הקשים ביותר. 

אני מזמינה אותך להשאיר פרטים כדי שנוכל לברר יחד אם התוכנית הזו מתאימה לך.

מיה קרמן, מנטורית להגשמה, נעים לי להכיר.

כמי שהיתה סמנכ"לית בחברות מובילות במשק אני מודדת הצלחה בתוצאות ואם נדייק – תוצאות שניתן להגדיר במדדים מספרים.

לצערי רוב האנשים מצליחים להגשים את עצמם ברמה חלקית בלבד ולא משנה אם מדובר בהגשמה כלכלית, קריירה או במציאת אהבה. רובנו לא ממשים את הפוטנציאל וזה חבל כי זה ממש אפשרי.

היום אחרי שנים רבות של ניסיון ואלפי אנשים שהייתי חלק מתהליך ההגשמה שלהם, אני יודעת לומר בודאות שיש דרך אחת שהיא אפקטיבית באמת. אז מה הסוד?

הסוד הוא בשילוב ייחודי. רק שילוב של כלים קוגניטיביים עם כלים לשחרור של החסימות האישיות שלנו יכולה להביא אנשים לתוצאות מוכחות! 

תוכניות ליווי ומנטוריג בקליניקה

מה מפריע לנו להגשים? חסימות גופניות-רגשיות-אנרגטיות

בתחילת הקריירה שלי ליוויתי בעיקר בעלי עסקים, מנכל"ים וארגונים. אלו היו תהליכים אפקטיביים אבל כל הזמן הרגשתי שיש איזו תקרת זכוכית שאנשים הצליחו להגשים את היעדים אבל שאפשר יותר. במהלך השנים כשחקרתי את הנושא לעומק הבנתי את מה שקודם רק הרגשתי בבטן.
תקרת הזכוכית הזו היא החסימות האישיות של כל אחד ואחת מאתנו. שמתפתחות בשלבי הילדות וממשיכות ומתווספות תוך כדי החיים. 
בתחילת המאה הקודמת גילה המדען הגרמני הידוע וילהלם רייך שהחוויות הטראומטיות שאנו חווים בילדותנו נטמעות בגוף שלנו ומייצרות חסימה. החסימות האלו הן אלה שלא מאפשרות לנו לעשות את ההתפתחות המקסימלית שמאפשר הפוטנציאל שלנו. אחת הדוגמאות הפשוטות היא גל עצב שמנסה להשתחרר באמצעות בכי. כאשר אנחנו עוצרים את הבכי נרגיש את "הגוש בגרון"  אלו בעצם השרירים המכווצים. אם תהליך זה יקרה לאורך זמן תיווצר חסימה. הצער והכאב שרצו להשתחרר באמצעות הבכי נתקעו בגוש ונחסמו ויצרו חסימה רגשית, גופנית אנרגטית. רק אחרי שנאתר ונשחרר חסימות אלו נוכל להתקדם.

אז איך משחררים את החסימות

היום אני יודעת לומר שכל השיטות שמנסות לפתור את החסימות והאמונות המעכבות שלנו בדרך של שיחה הן פשוט מוגבלות. רק בעבודה עם הגוף בארבע רבדים: פיזי, קוגניטיבי, רגשי ואנרגנטי אפשר לפתור את החסימות מהשורש. אחת הטכניקות המרכזיות שבהן אני משתשמת היא "איזון חיים".

מהי שיטת איזון חיים וכיצד היא משחררת את החסימות שמונעות הגשמה?

שיטת איזון חיים היא שיטה לשחרור חסמים שפותחה ע"י ד"ר ג'ף לוין, נטורופת והילר ידוע ברחבי העולם. זו היא שיטה עוצמתית זו המשלבת תשע שיטות ריפוי, מתחומי מדעי המוח, הביולוגיה החדשה, הפיסיקה הקוונטית, הפסיכולוגיה והקינסיולוגיה. השיטה מיושמת כיום בהצלחה בארצות הברית, קנדה, אנגליה, איטליה, אוסטרליה, דרום אפריקה וישראל, ובין העוסקים בה רופאים, כירופרקטורים, פיזיותרפיסטים ופסיכולוגים רבים.

ממה מורכב תהליך המנטורינג להגשמה שמתקיים בקליניקה

תהליך המנטורינג שלי בנוי משלושה שלבים:
1. איתור החסימות ושחרור שלהן בתהליך איזון חיים
2. בניית תוכנית פעולה
3. תהליך טעינת אומץ, חיוניות וכוח

אלו שלושת השלבים שעזרו למאות רבות של אנשים להשיג את מה שהם רוצים בחיים שלהם.

ומה איתך? יש משהו שהיית רוצה להגשים ועדיין לא השגת? כל מה שנרש זה להשאיר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם לשיחת ברור עצמי.

דילוג לתוכן