ערבי טעינה

RECHARGING
NIGHT

אם הייתי שואלת אותך איך את מרגישה עכשיו? מה היית מספרת לי?
שאת מוטרדת מהמצב? חוששת מה יהיה? עייפה כבר מכל הבלאגאן הזה? בקיצור, לא כיף.
כנשים אנחנו בדר"כ מאוד יעילות. מי כמוני מבינה את זה?! אנחנו מתקתקות 70 משימות במקביל וכמו כל דבר שאנחנו עושות אנחנו תמיד רוצות שזה יהיה הכי טוב: עבודה, ילדים, זוגיות, בית, משפחה, הורים וזה רק השוטף. אם נסתכל למציאות בלבן של העיניים זה די ברור שאנחנו צריכות הרבה מאוד אנרגיה רק בשביל השוטף… ואז מגיעה תקופה כמו זו שעכשיו ופורסת עלינו שמיכה של דאגות, מחשבות ולחצים של "מה יהיה" "ואיך יהיה" – והדאגות האלה שותות לנו את כל הכח והאנרגיה ומשאירות אותנו מותשות. אז מה הפלא שאנחנו מרגישות תחושה של ריק וחוסר חשק ענקית – לא בא לי כלום, פשוט תעזבו אותי בשקט. ואוו, אני מכירה את זה כל כך טוב.

אז מה עושים?
ממש שמחה ששאלת.

 

 

סוד הקסם

כמה זמן?
מפגש בזום לשעה אחת (הזמן של כולנו יקר ולכן המפגש הוא ממוקד).

איך זה עובד?
במפגש אנחנו עורכות תהליך עוצמתי שמבוסס על שיטת הטיפול ,איזון חיים, זו שיטה שמאפשרת לעשות עבודה סופר אפקטיבית בזום.
אני מזמינה אותך להצטרף למפגש הקרוב שבו נתחבר לאינטואיציה כדי להבין מה עוצר אותנו. נשחרר את מה שלא משרת אותנו ונתחבר לעוצמות החבויות. נעבוד עם הקלפים בסדנת שחרור ופרדה שתאפשר לנו להשיל את הישן מתוך הבנה עמוקה ותובנות ונפנה מקום לחדש. נקבל כלי ראשון של תקשור והדרכה ונקיים טקס לחיזוק אהבה עצמית.

קשה קצת להסביר את הקסם שמתרחש כקבוצת נשים נפגשת בזום ועושה עבודה יחד קורה משהו מיוחד הדאגות והפחדים מתמוססים ותחושת ההצפה מתפוגגת ובמקומם נכנסת אנרגיה של סדר נכנסת ומחזקת, המחשבות הופכות בהירות ומדויקות והכל הופך ברור פתאום, תחושת בטחון עוטפת אותנו והלב מתמלא בתקווה ובעצמה.

יאללה בואי לבדוק בעצמך.

GOOD ENERGY

הפעם אנחנו מקיימות ערב אינטימי ל-14 נשים בלבד.
מסע – טקס – סדנה עוקפת מיינד של טעינת אנרגיה.

שעה של קסם, חיבור ותובנות.

בימי שני, אחת לשבועיים בין 21:00-22:00   בזום

אם את שואלת את עצמך האם המפגש מתאים לך

אם את מרגישה קצת עיפה וזקוקה לבוסט של אנרגיה, לחיזוק, רוצה לעשות סדר במחשבות ולשחרר קצת מתח ודאגות להרגיע את ההצפה הרגשית ולהתחיל להרגיש שוב תקווה. את מוזמנת להצטרף לערב של השבט. מחכות לך לחיבוק מיה ונעמי

קצת עלינו

לשמור לך מקום? הרשמי עכשיו.

אם יש לך שאלות נוספות מוזמנת להתקשר או לשלוח ואטסאפ 052-873-0357

דילוג לתוכן