תקשור באמצעות רגש או תחושה Clairsentience

קבלת מסרים באמצעות רגשות היא הנפוצה ביותר מבין ארבעת  אופני התקשור. אלו אנשים בעלי רגישות ברורה, הם מרגישים תחושות פיזיות בגוף, רגש או אנרגיה. הם מרגישים בבטן. מדברים בטרמינולוגיה שממחישה זאת "יש לי כאב בטן" פרפרים, צמרמורת או תחושה חמימה. לרוב אלו אנשים שמסוגלים לחוש את האנרגיה הקולקטיבית של החדר. או אנרגיה של אנשים אחרים שקרובים אליהם פיזית.

אם מישהו שנימצא איתם או קרוב להם סובל מכאב פיזי, לעיתים קרובות הם לזמן קצר ירגישו את הכאב בגופם שלהם.  בפגישה עם מישהו שצ'אקרת הגרון שלו חסומה הם ירגישו תחושת מחנק בגרון.

איך לפתח תקשור שמבוסס על רגשות ותחושות:

בכל פעם שאתם מרגשים רגש, (זה יכול להיות צמרמורת, פחד, שמחה, התרגשות, עצב) עצרו להתבוננות ונסו לפענח למה קשור הרגש – רשמו את התובנות ביומן כך שבמהלך השבועות הבאים תזהו יותר ויותר רגשות שקשורים למסרים שנשלחים אליכם. בנוסף אתם יכולים לערוך "תידור" עם תערובת השמנים ולשאול את השאלה שעליה תרצו לקבל תשובה. עצמו עיניים והתחילו לסרוק בדימיון שלכם את הגוף מהראש כלפי מטה עד לרגליים. שימו לב לרגשות שעולים ובהקשר של איזה חלק בגוף הם עלו. מפענוח האזור ורגש תוכלו להבין מה התשובה שקיבלתם. לדוגמא: אני שאולת: "האם נכון לי לשתף פעולה עם אדם כלשהו?" והרגש שאני מאתרת הוא כיווץ באזור הבטן סביר להניח שהשותפות הזו לא נכונה לי. לעומת זאת אם שאלתי את אותה השאלה והרגשתי תחושה של התרחבות באזור הלב כנראה שההדרכה אומרת לי שזהו אדם מתאים וששיתוף הפעולה נכון.

דילוג לתוכן